Leczenie wspomagające z uwzględnieniem bólu nowotworowego
Celem webinaru jest omówienie najważniejszych zagadnień związanych z leczeniem wspomagającym w onkologii.
Webinar będzie prowadzony w formie prezentacji, odpowiedzi na zgłoszone podczas webinaru pytania i dyskusji.
Webinar skierowany jest do onkologów, hematologów, lekarzy medycyny paliatywnej, lekarzy zainteresowanych tematem, farmaceutów, pielęgniarek i położnych uprawnionych do wystawiania recept.
Prowadzący:
W programie m.in.:
- Ból trzewny, nowotworowy
prowadzenie – dr hab. n. med. Jarosław Woroń - Rola czynników stymulujących granulopoezę (filgrastym, pegfilgrastym) w profilaktyce pierwotnej gorączki neutropenicznej w czasie pandemii Covid-19 – odniesienie do rekomendacji PTOK
prowadzenie – prof. dr hab. n. med. Iwona Hus Iwona - Terapia nudności i wymiotów istotnym elementem leczenia wspomagającego chorych na nowotwory
prowadzenie –prof. dr hab. n. med. Andrzej Deptała - Odpowiedzi na pytania zgłaszane podczas webinaru – dyskusja
Co trzeba wiedzieć przed zapisaniem się?
- Czas trwania webinaru to ok. 90 minut
- Udział w konferencji jest bezpłatny.
- Tylko zapisani przez formularz użytkownicy mogą wziąć udział w wydarzeniu – link do spotkania on-line wysyłamy na adres e-mail podany w formularzu.
- Spotkanie tylko dla osób uprawnionych do wypisywania recept lub prowadzących obrót produktami leczniczymi, posiadających NPWZ.
- Wymagania sprzętowe: komputer, tablet lub smartfon o podstawowych parametrach technicznych, który umożliwia odtwarzanie materiałów wideo.
Dlaczego warto wziąć udział w webinarze?
- Całkowicie online i w dowolnym miejscu otrzymacie Państwo od naszego eksperta najnowsze informacje na temat aktualnie obowiązujących zaleceń.
- Możliwość skonsultowania swoich problemów z ekspertem – spotkanie w czasie rzeczywistym z możliwością zadawania pytań z wykorzystaniem czatu.
Partner webinaru